Poznaj jednorazowe pieluchy bambusowe BAMBOOLOVE


Jednorazowe pieluchy z bambusową wyściółką.
Mięciutkie, delikatne, hipoalergiczne. Bezpieczne dla skóry
wrażliwej i oddychające bo nikt nie lubi odparzeń.

Pieluszki bambusowe idealne dla skóry wrażliwej


Bambus wykorzystywany do produkcji pieluszek BAMBOOLOVE posiada naturalne właściwości antybakteryjne i hipoalergiczne. Oddychające warstwy bambusowe są przyjazne dla skóry wrażliwej, pozwalają jej oddychać i nie wywyołują podrażnień! Pieluchy BAMBOOLOVE to pieluchy bambusowe wykonane z wykorzystaniem włókniny bambusowej co sprawa iż są to na pewno pieluchy bardziej ekologiczne niż te standardowe.

KONKURENCJA NA RYNKU

Podobieństwa i różnice

Jak pieluszki BAMBOOLOVE mają się do standardowych pieluszek dostępnych na rynku. Czy są to pieluchy ekologiczne w większym stopniu niż standardowe pieluszki z tworzyw sztucznych? Czy można powiedzieć że to pieluchy bambusowe? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej oraz w zakładce FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Podobieństwa

  • w pieluszce BAMBOOLOVE też są części oparte na tworzywach sztucznych, takie jak mankiet udowy, osłona przeciw wyciekom czy elastyczny pas z rzepami. We wnętrzu pieluszki również znajdziesz polimer superchłonny - SAP.

Różnice

  • w wastwie chłonnej zastosowaliśmy pulpę celulozową niebieloną chlorem – niestety, mnóstwo elementów w artykułach jednorazowych zawiera chlor, aby produkt był śnieżnobiały – po co? ;)
  • warstwa wierzchnia + warstwa wewnętrzna (wyściółka): to 100% BAMBUS! Dzięki temu, pieluszka w ok. 60% staje się biodegradowalna. Możliwość zredukowania odpadów pochodzących z pieluch jednorazowych o 60%? To ma znaczenie!

Bambusowe warstwy znajdują się w miejscach, które mają najbliższy, stały kontakt z wrażliwą skórą dziecka. Dają mu komfort, wygodę i cudowną miękkość. Pozwalają skórze oddychać, nie przegrzewają. Bambus jest naturalnie antybakteryjny i hipoalergiczny.

BAMBUS CUDOWNY SUROWIEC

Dlaczego z bambusa?


Delikatna, biodegradowalna włóknina bambusowa po wewnętrznej i zewnętrznej stronie pieluszki:


  • zmniejsz ryzyko podrażnień i odparzeń
  • pozwala skórze oddychać
  • sprawia, że pieluszka jest bardziej przyjazna dla środowiska

Falbanki 3D i miękki ściągacz pomagają utrzymać pieluszkę na swoim miejscu podczas zabawy. Wskaźnik wilgoci pozwala lepiej ocenić stopień zawilgocenia pieluszki.

Przyjazne dla skóry

Super chłonne

Cudownie miękkie

Bez chloru

Dostępne rozmiary

ROZMIAR S

od 3 do 8 kg

ROZMIAR M

od 6 do 11 kg

ROZMIAR L

od 9 do 14 kg

ROZMIAR XL

od 12 do 18 kg